Ecodenta pasta: pasty naturalne w 99,9%

Wraz z rozwojem świadomości ekologicznej coraz więcej osób z uwagi na różne korzyści decyduje się przejść na rozwiązania ekologiczne. Jednym z nich są pasty do zębów bez zawartości fluoru wykonane w większości z naturalnych składników  Przedstawiamy najpopularniejsze propozycje past Ecodenta i powody, dla których warto wybierać produkty tego producenta.

Ecodenta – czyli pasta dla osób wymagających

Decydując się na zakupy z marką Ecodenta pasta będzie jedną z najatrakcyjniejszych propozycji, jakie ta litewska firma może nam zaoferować. To na co warto zwrócić uwagę decydując się na produkty tego producenta to ich naturalność i dostosowanie do zróżnicowanych dolegliwości. Wśród past sprzedawanych przez Ecodenta zarówno dzieci, jak i dorośli znajdą coś dla siebie. Przy codziennym stosowaniu możemy liczyć na efektywność nieporównywalną z konkurencyjnymi produktami.

Każda pasta Ecodenta cechuje się długim terminem przydatności – ten od momentu wyprodukowania wynosi aż 36 miesięcy. Pasty pakowane są w biodegradowalne opakowania, które w ciągu kilku miesięcy ulegają rozkładowi. Jeśli chodzi o opinie Ecodenta może poszczycić się wysoką satysfakcją klientów. Większość osób mówi o przyjemnym zapachu w trakcie i po umyciu zębów. Klienci nie narzekają na podrażnienia ani krwawienie dziąseł.

Ecodenta czarna pasta wybielająca

Ecodente czarna pasta wybielająca to produkt ekologiczny z dodatkiem węgla drzewnego i ekstraktu z zielonej herbaty bezkofeinowej. Pierwszy ze składników jest wyjątkowo skuteczny w usuwaniu zabrudzeń wynikających z palenia papierosów i picia kawy. Drugi pomaga uporać się z bakteriami, kamieniem nazębnym, pozostawiając po sobie uczucie świeżości na długi czas. Pasta ta wolna jest od substancji spieniających i parabenów. Skutecznie radzi sobie z zabrudzeniami i starą płytką nazębną. Skład w 97% oparty jest o składniki pochodzenia naturalnego.

Ecodenta pasta do zębów potrójny efekt

Ecodenta pasta do zębów potrójny efekt jest godna polecenia za swój skład pomagający w regeneracji zdrowej płytki nazębnej oraz mineralizacji szkliwa. Biała glinka z łatwością pozwala pozbyć się osadu nazębnego i zredukować utrwalone zabrudzenia. Pasta według opinii klientów nie drażni, a po zastosowaniu daje przyjemne uczucie w postaci odświeżonego oddechu. Nie zawiera fluoru, posiada właściwości wybielające i propolis.

Gdzie kupić pastę Ecodenta?

Pastę Ecodenta zakupić można w większości drogerii internetowych i sklepów ekologicznych. Okazyjnie pojawia się w stacjonarnych sklepach, jednak co do jej dostępności nie ma reguły. Jeśli nie chcemy czekać, warto zapytać o nią w aptece. Ceny zaczynają się już od 10 zł.